Spalvotas gimtadienis

Iš vaikystės atsimenu ploną nuskaitytą, numylėtą knygelę apie linksmą dailininką, nuspalvinusį bespalvį pasaulį – kaip visi žmonės pralinksmėjo, o ypač džiaugėsi ir iš laimės šokinėjo vaikai. Ištraukti nosis iš kasdienių reikalų ir pasidžiaugti pasaulio spalvomis iš vaikų galime tik pasimokyt – jie jas pastebi žymiai labiau nei mes, spalvos vaikams – viena svarbiausių priemonių išreikšti emocijas bei nuotaiką, ugdyti saviraišką. Ir į vaikų gimtadienį spalvas galime pasikviesti kaip pagrindinę šventės temą. Galime surengti įvairiaspalvį, margą it laumės juosta gimtadienį, arba pasirinkti vieną spalvą – ypač, jei ji tuo metu vaikui pati pačiausia. Juk vaikams būna tokių – oranžinių, geltonų, žalių, mėlynų, rožinių gyvenimo etapų, ar ne? Būna, būna – taip pat kaip ir taškuotų, ar dryžuotų – šiuos derinius taip pat drąsiai kvieskime į savo šventę: niekas neišleido įstatymo, kad gimtadieniai turi būti rožiniai, žali, ar geltoni – jie puikiai gali būti rožiniai taškuoti, žaliai dryžuoti ar geltonai taškuotai dryžuoti.

Surengti spalvotą gimtadienį nebus sudėtinga – juk spalvos visur aplink mus! Jau kvietime galime pranešti apie gimtadienio temą ir paprašyti svečių, kad jų aprangoje būtų bent viena gimtadienio spalvos detalė. Jei rengiame įvairiaspalvę šventę, svečiai gali išsirinkti, kokia spalva bus jų pagrindinė.

Pasirinkta spalva ar jų deriniu, dekoruokite ir savo šventę. Vėliavėlių ar popierinės girliandos, pom pomsai, gimtadienio kepurėlės, dekoracijos iš servetėlių, balionai ir, žinoma, paties sukaktuvininko apranga – pasirūpinkite, kad jie švytėtų pasirinkta spalva!

Nuspalvinkite ir gimtadienio stalą – paprasčiausia tai padaryti naudojant vienkartinius indus. PartyInbox.lt siūlo, oho, kokį platų pasirinkimą vienspalvėms šventėms, taškuotiems bei dryžuotiems deriniams. Spalvomis mirga ne tik indai – gimtadienio torto žvakutės, popierėliai keksiukams, staltiesės, balionai – trumpai tariant viskas, ko reikia jūsų spalvotai šventei:

Vaišės taip pat gali į gimtadienio temos dūdą pūsti –  šiukštu, nesiūlau gausiai viską maistiniais dažais nudažyti, bet šį tą natūraliomis priemonėmis galima nuveikti. Tarkim, žydram ar mėlynam gimtadieniui puikiai tiks keksiukai, tarta ar krepšeliai su mėlynėmis, šaldyto jogurto desertas su juodais serbentais ar mėlynėmis; rožiniam ar raudonam gimtadieniui – arbūziniai ledinukai, vėrinukai, kepiniai su braškėmis, guminukai iš granatų sulčių; oranžiniam – morkų lazdelės, moliūginiai keksiukai ar moliūgų duona, apelsinai, mandarinai, želė iš šių vaisių ar kepiniai, dekoruoti jais; taškuoto gimtadienio vaišes nutaškuokite saldainukais, uogomis.

Jei gimtadieniui norime spalvotos veiklos – ją irgi nesunku sugalvoti: pagaminkite dažų piešti rankomis arba naminio plastilino; suorganizuokite spalvinimo pramogas – paprastų paveiksliukų, atspausdintų iš interneto (pavyzdžiui, gimtadienio mugės drambliuką); arba, jei turite kelis komplektus specialių flomasterių – spalvinkite akmenukus ar gimtadienio girliandą, gėles iškirptas iš specialaus audinio, ar net staltiesę iš tokio audinio galite pasiūti ir vaikams pasiūlyti nuspalvoti!

 

Nuotraukos: A. Rimaitės; Party Inbox.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *