šventė paprasčiau 15 greitų receptų vaikų gimtadieniui

Šventė paprasčiau – 15 greitų receptų vaikų gimtadieniui

Pramogos ir smagi įtraukianti veikla – štai, kas svarbiausia mažų žmonių šventėse. Todėl jei pagrindinė gimtadienio publika – vaikai, į vaišes siūlau žvelgti paprasčiau. Juolab, kad vaikai dažnai labiau ir mėgsta neįmantrius, greitai paruošiamus valgius.

Tinginys. Paprastai pirmas nušluojamas nuo vaišių stalo. Vaikų gimtadienyje jam drąsiai galime patikėti torto vaidmenį. Ypač, jei gaminsime apvalų, atsegamoje torto formoje. Gamindami sugaišime iki 10 minučių, o pasisekimas garantuotas. Žinoma, įvertinkime tai, kad reikia pasilikti apie pusę paros tinginiui sustingti. Labai karštai dienai gaminkime tik jei turėsime galimybę iki patiekiant į stalą išlaikyti vėsiai.

Gardaus tinginio su riešutais receptas – čia.
ypatingai skanus tinginys su riešutais
Greitas sūrio tortas – dar viena sparčiai paruošiamo deserto alternatyva. Norint tvirtesnio kremo, įmaišykime kiek želatinos.

Receptas – čia.
greitai pagaminamas maskarponės sūrio tortas
Nekepamas tortas su plakta grietinėle, bananais ir uogomis. Šviesaus tinginio be kakavos versija. Puoškime sezoninėmis uogomis.

Receptas – čia. Daugiau nekepamų tortų receptų – čia.

Kas sotesnio? Jei nenuginčijama vaikų gimtadienių karalienė – užsakoma pica dėl vienų ar kitų priežasčių į šventę nėra kviečiama, galime ją keisti greitai paruošiamu pikantišku mėsos pyragu. Su įdarais galime varijuoti, juos rinktis ir be mėsos.

Receptas – čia.
greitas pikantiskaspyragas su mėsa ir daržovėmis
Kita sotesnio maisto alternatyva, ypač tinkanti vasaros šventėms – kepsniai. Labai gardžius su žolelėmis užmarinuosite vos per kelias minutes.

Receptas – čia.

Kukurūzų burbuolės – sotu, sveika, skanu ir paprasta. Galime tiesiog išvirti – receptas čia. Galime įtrinę sviestu bei druska įvynioti į foliją ir iškepti orkaitėje (apie 200 laipsnių karštumo, apie 30 minučių kepimo). Arba kepkime ant kepsninės grotelių.

Barbekiu vaišės

Keptos bulvės ant iešmelio – jei gimtadienis nutinka šviežių bulvių metu, labai vertas dėmesio receptas, jį rasite čia.
bulvių spiralės čipsai ant pagaliuko

Naminiai duoniukai. Viens du pagal šį receptą užmaišoma tešla, išliejama ant kepimo skardos ir iškepama orkaitėje. Papildyti įvairiais grūdais, jie ne tik skanūs, bet ir sveiki, todėl puikiai tiks, kai švęsti susirenka mažiausieji.
naminiai duoniukai sveikuolių duonelės paprastai ir greitai
Sumuštiniai sumuštiniai – visa jų tema laukia čia, telieka išsirinkti.
sumuštiniai vaikams 16 smagių idėjų

Vaisiai – kaip smagiau juos patiekti vaikų šventei, idėjų rasite čia ir čiavaisiai vaikų šventei
Iš vaisių ilgai netrukdami galime paruošti ir desertų – natūralių apesinų sulčių želė skiltelėse ar persimonų pudingo vos iš dviejų ingerdientų.

Sveikesnis šokoladinis pyragas – cukinijų šokoladainis. Ši daržovė čia taip gerai suskamba, kad nė iš tolo prie jos nesiartinantys kerta pasigardžiuodami.

Receptas – čia.
cukinijos vėl čia arba sveikesnis šokoladainis

Sveikesni triufeliai su graikišku jogurtu – tiesiog labai gardūs ir greitai suridenami.

Receptas – čia.
šokoladiniai triufeliai receptas
Greiti cake popsai – klasika tapę pyragaičiai ant pagaliuko ilgai netrunkant gali būti paruošiami keliais būdais. Iš šokoladuotų oreo sausainių. Arba iš pirktinių sausainių su grietinėlės sūriu. Tik puošybai laiko reikės daugiau, bet čia juk maloniausia dalis!

Kokosiniai sausainiai – kokoso drožlės, žiupsnis miltų ir kondensuotas pienas. Per kelias minutes pagal šį receptą užmaišoma tešla, o toliau darbą nudirba orkaitė. Išsilaiko kelias savaites, norint ilgiau – galime užšaldyti ir tinka nevalgantiems kiaušinio!
kokosiniai sausainiai greitai pagaminami ir labai skanūs
© Tekstas ir nuotraukos – Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *