širdelės valentino dienai su vaikais 15 idėjų

Širdelės Valentino dienai su vaikais – 15 idėjų

Nežinau, kaip jūsiškiai, bet mano vaikai visuomet tikisi staigmenų Valentino dienos proga. Jiems, žinokit, kažkodėl nepriimtina, kad mama su tėte tik tarpusavyje siurprizais keičiasi. Netvarka ir neteisybė didžiausia. Kaip sprendžiame šį klausimą? Dovanų neperkame, nes tai būtų, mano supratimu, pataikavimas besaikis ir nereikalingas. Tačiau vasario 14-ąją visuomet stengiuosi pradžiuginti namiškius teminiais skanėstais arba dekoracijomis. Ir čia tiesiog nepakeičiamos yra širdelės – sausaininės, pyraginės, siūtos, megztos, popierinės – jos yra paprastas, šiltas ir jaukus būdas darsyk pasakyti brangiausiems, kaip juos mylime.

Valentino diena su vaikais:

Sausaininės širdelės – jų galima tiesiog prikepti daug ir pastatyti vazą ant stalo. O galima nepatingėti, kiekviename neiškeptame sausainyje pradurti skylutę šiaudeliu ir iškepusias sukabinti ant besprogstančių šakelių. Turėsime puikų pavasarinį širdelių medį.

sausainiai mažojo ponio gimtadieniui

Širdelės sausainiuose gali būti ir įdomesnės – dviejų spalvų tešla ir pabarstukai. Toks gražuolis sausainis net ir vienas bus puikus dėmesio ženklas. Receptas čia.

greiti sausainiai vaikams

Sausaininės širdelės gražiai išryškėja ant be galo skanaus šokoladinio torto su graikiškais riešutais.

sokoladinis graikisku riesutu tortas vaikams gimtadienio mugė

Sausainius-širdeles galime kepti ant pagaliuko ir namiškius pražiuginti jų puokšte. Lygiai taip gražu ir gardu bus tiek vafliai ant pagaliuko, tiek pyragėliai su obuoliais, išspausti širdelės formele.

Šokoladainio širdelės – supjausykime šokoladainį (receptas – čia) ar kitą gardų pyragą sausainine formele.

Vaišes galima upjaustyti širdelės forma

Arba ja išpjaukime langelius sumuštiniuose.

paprasti sumuštiniai vaikams

Galime pagaminti naminių širdelės formos saldainiųguminukų iš sulčių ar šokoladinių su žemės riešutų sviestu.

O galime tiesiog nusipirkti guminukų-širdelių ir iš jų suverti po nuodėmingai skanų vėrinuką kiekvienam namiškiui. Arba mažais vėrinukais papuošti keksiukus, įterpiant ir tų pačių sausaininių širdelių.

Ir, be abejo, yra dar širdelės-pabarstukai. Jais galime apkaišyti sausainius, pagaminti užrašus ant šokolado ar įbrukti guminiams meškiukams į glėbį. Tais pačiais meškiukais galime padekoruoti ir sausainines lazdeles.

O dabar – eilė nevalgomoms širdelėms. Jų forma galime sukarpyti ir surengti namiškiams Valentino dienos loteriją. Su pačių darytais nutrinamais bilietais. Prizai? Paprasčiausi saldainiai ar smagios užduotys!

loterijos bilietai vaikams iš sausainio formelės

Namus vasario 14-ai galime papuošti įvairiomis siūtomis širdelėmisant pagaliuko įsmeigtomis į gėlių vazoną, prikimštomis kvapnių vasaros žolių ar pakabintomis ant durų, lango, spintelės rankenos. Ir niekas jų neliepia nukabinti šventei praėjus – galime palikti, kaip jaukius, šiltų jausmų židinukus.

Mažą dailininką galime pradžiuginti iš senų džinsų persiūta prijuoste su širdelės aplikacija. O mažą damutę – ant rankinuko prisiūta širdele-sagute.

Šilti linkėjimai ant širdelės formos atviruko – tokių galime prikabinti visą medelį.

vaiko gimtadienio dekoracijos

Ir labai nesudėtingai galime surišti širdį iš šieno, tereiks kartono, siūlo ir prekybos centre, gyvūnų prekių skyriuje visada būnančio šieno. Gamybos eiga su nuotraukomis – čia.

Šiltų ir jaukių staigmenų Valentino dienos proga!

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *